Skip to content
O Nas

Doradztwo w wyborze sejfów

Różne sejfy odpowiadają różnym potrzebom. Jeśli zamierzacie zdecydować się na dobrej jakości sejf, jednak nie macie pojęcia, który wybrać, to przychodzimy z pomocą. Firma Sejfy 71 stawia na profesjonalne doradztwo w wyborze sejfów oparte o wieloletnie doświadczenie.

Doradztwo w wyborze sejfów

Od wielu lat zajmujemy się sejfami różnych marek, dlatego też pomożemy wam w dobraniu odpowiedniego rozwiązania dla siebie.

Ogromna liczba dostępnych na rynku sejfów może być nieco przytłaczająca. Przy wyborze istotnymi elementami są m.in.:

  • rodzaj zamka,
  • klasa bezpieczeństwa,
  • dodatkowe zabezpieczenia,
  • cena
  • wiele innych...

Opowiedzcie nam o swoich potrzebach, a my pomożemy wam dobrać sejf idealny! 

Doradztwo przy wyborze typu zamka

Zamek kluczowy, biometryczny, szyfrowy, mechaniczny, czy elektroniczny? Doradzimy, jaki typ zamka najlepiej sprawdzi się do waszych potrzeb

Dobranie miejsca montażu sejfu

Pomożemy wam zdecydować, gdzie najlepiej będzie umieścić schowek, aby jak najlepiej go zabezpieczyć. Weźmiemy pod uwagę rozmiar sejfu, jego wagę oraz to, co będzie jego zawartością.

Doradztwo przy wyborze zabezpieczeń

Oferujemy pomoc w doborze najlepszego możliwego rodzaju zabezpieczenia. W tym segmencie mamy na myśli kwestię ognioodporności oraz zabezpieczenia przed włamaniami, ale nie tylko. Zaliczamy tutaj także aspekt klasy sejfów, aby była ona współmierna do przechowywanej zawartości. Pomożemy wam podjąć najkorzystniejszą decyzję!

Gdzie oferujemy usługi doradztwa?

Siedzibą firmy Sejfy 71 jest Wrocław, ale nie ograniczamy się tylko do tej lokalizacji. Dojeżdżamy do klientów z różnych miejscowości na terenie całego kraju!  

W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie lokalizacji zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące was pytania. 

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.