Skip to content
O Nas

Awaryjne otwieranie sejfów

Choć niektóre hasła da się zresetować, to otwieranie bez nich sejfu do łatwych nie należy. Jak uniknąć wykorzystania piły i innych ciężkich narzędzi, aby dostać się do środka? 

Awaryjne otwieranie sejfów

Nasza firma oferuje usługi awaryjnego otwierania sejfów. Działamy szybko, skutecznie i bezinwazyjnie! Otwieramy wszystkie rodzaje sejfów:

  • sejfy elektroniczne
  • sejfy kluczowe
  • sejfy szyfrowe

Jak otwieramy sejfy?

Nie wycinamy "okna rewizyjnego" szlifierką kątową, nie robimy dziury w ścianie. Najczęściej wykorzystujemy otwory technologiczne, które już są w sejfie. Dzięki temu nie ma potrzeby demontażu drzwi, spawania, wysyłania elementów do fabryki.

Otwieramy sejfy także po próbie włamania w przypadku uruchomienia bezpieczników. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy też pomóc po nieudanej próbie otwarcia przez ślusarza.

Otwieranie sejfów na terenie całego kraju

Dojeżdżamy do klientów na terenie całego kraju! Dzięki naszej lokalizacji jesteśmy w stanie szybko pojawić się na miejscu i dokonać otwarcia nawet najbardziej wymagającego zamka. 

Awaryjne otwieranie sejfów to nasza codzienna praca. Jeżeli to tylko możliwe, staramy się, aby za pomocą profesjonalnych i specjalistycznych przyrządów oraz urządzeń wykonać otwarcie bez uszkodzeń. Dzięki temu po zakończeniu prac sejf będzie nadawał się od razu do dalszego użytku.

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.