Skip to content
O Nas

Serwis sejfów

Sejfy mają zapewniać swojej zawartości najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że dochodzi do rozmaitych awarii, które uniemożliwiają pełną ochronę. W takich sytuacjach służymy pomocą. Już teraz skorzystajcie z najwyższej jakości pomocy od doświadczonych profesjonalistów!

Serwis sejfów

Jako właściciele sejfów nie musicie od razu wiedzieć, co dokładnie zostało uszkodzone w przypadku awarii. To zadanie dla specjalistów! 

Nasza oferta

Najczęściej nasze działania rozpoczynają się od diagnozy, co spowodowało usterkę. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie serwisu sejfów, m.in.:

  • wymieniamy zamki
  • robimy przeglądy okresowe
  • naprawiamy sejfy po włamaniu
  • inne

Możecie liczyć na serwis sejfów różnych marek, w tym: Konsmetal, Metalkas, Chubbsafes, Szybas, Shibas, Yale, Kamet, czy też ISS. Jeśli posiadacie schowki marek, takich jak Skarbiec, Valberg, Novcan, Hartmann Tresore, czy też Burg-Wächter, to również wam pomożemy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Serwis sejfów - cała Polska

Stacjonujemy we Wrocławiu, jednak świadczymy usługi również w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. 

Już dziś postawcie na najlepsze usługi serwisowania sejfów przeprowadzane przez doświadczonych zawodowców. Zapewnijcie sobie najwyższy stopień bezpieczeństwa, dzięki w pełni sprawnemu sejfowi.

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.