Skip to content

Jak otworzyć sejf bez klucza i kodu?

Łańcuch spięty kłódką

Zgubienie klucza to sejfu lub utracenie kodu może zdarzyć się każdemu. Jak więc otworzyć sejf bez klucza i kodu? Najlepsze rozwiązanie to skorzystanie z dedykowanej usługi awaryjnego otwierania sejfów. Samodzielne próby otwarcia sejfu mogą zakończyć się jego uszkodzeniem.

Jak otworzyć sejf bez klucza?

Utrata dostępu do sejfu może być wynikiem nie tylko zgubienia klucza, ale także jego uszkodzenia lub deformacji. W takiej chwili pojawia się pytanie – jak otworzyć sejf bez klucza?

Odpowiedź jest w zasadzie prosta – nawiert rewizyjny. Na czym polega to działanie? Specjaliści z dużym doświadczeniem wykonują go, a tym samym sprawiają, że dochodzi do mechanicznego zwolnienia mechanizmu zamka. Jeśli potrzebujecie takiej usługi, to zapraszamy do sprawdzenia naszej zakładki awaryjne otwieranie sejfów. Postawcie na jakość i odpowiednie obejście się z tematem.

Jak otworzyć stary sejf na klucz?

Zdarza się, że dostajemy lub znajdujemy stare sejfy na klucz, które mają nieco inne mechanizmy od tych klasycznych sejfów. Co zrobić w takiej sytuacji? W tej sytuacji nie ma co ryzykować i warto od razu skonsultować się z zawodowcami. Pomożemy wam obejść się ze sprzętem jak najdelikatniej z racji jego starszej konstrukcji, aby jak najmniej inwazyjnie dotrzeć do środka.

Jak otworzyć sejf z kodem?

Oczywiście zdarza się również sytuacja, gdy nie możemy dostać się do sejfu zaopatrzonego w klawiaturę i elektroniczny kod. Co zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim, zwróćcie uwagę na to, czy nie w sejfie nie wyczerpały się baterie. Jest to jedna z najczęstszych awarii w takich sytuacjach, dlatego warto zwrócić na nią uwagę.

Zdarza się, że baterie możecie wymienić bez potrzeby otwierania sejfu. Są jednak modele, w których mamy do czynienia z koniecznością dostania się do środka w tym celu. W takiej sytuacji można wykorzystać awaryjne zasilanie z baterii 9V, którą należy przyłożyć do wskazanego przez producenta obszaru. W tej sytuacji drzwi otworzą się, a wy będziecie mogli wymienić baterie i mieć dostęp do swojego sejfu.

Jeśli jednak problemem nie jest bateria, to skontaktujcie się z nami. Zajmujemy się profesjonalnym awaryjnym otwieraniem sejfów. Dzięki naszej pomocy uda wam się dostać do zawartości swoich sejfów, kas i szaf pancernych oraz skarbców.

Jak wygląda awaryjne otwarcie sejfu, gdy zapomnisz do niego szyfru?

Istnieje kilka odpowiedzi na to pytanie. Pierwszą z nich jest otwieranie kluczem awaryjnym, jeśli oczywiście sejf jest w taki wyposażony. Powinien być on przez was przechowywany w bezpiecznym miejscu. Dzięki jego obecności możemy być pewni, że w razie zapomnienia szyfru mimo wszystko dostaniemy się do wnętrza.

Nie zawsze jednak istnieje taka możliwość. Jeśli wasz sejf nie posiada takiego rozwiązania, to należy skorzystać z pomocy specjalisty. Nasze doświadczenie i obszerna lokalizacja pracy sprawia, że jesteśmy świetnym wyborem do awaryjnego otwarcia waszego sejfu bezinwazyjnie.

Jak otworzyć sejf z pokrętłem?

Niekiedy, nie sam kod jest problemem a sposób jego otwierania się. Ten aspekt jest mocno zauważalny na przykład w przypadku sejfu z pokrętłem. Aby móc dostać się do jego wnętrza należy dopasować wybraną liczbę do głównej podziałki, która znajduje się na nieruchomej tarczy. Oczywiście zazwyczaj już podczas montażu sejfu jesteście informowani, co do jego specyfiki i sposobu otwierania. W razie ewentualnych problemów z otwarciem sejfu z pokrętłem warto jednak skonsultować się z ekspertami.

W jaki sposób przeprowadzić otwieranie sejfu, jeśli jego zamek został zablokowany?

Gdy dochodzi do zapomnienia hasła naszego sejfu i wpisania kilku błędnych fraz może dojść do zablokowania zamka. W jaki sposób przeprowadzić otwieranie sejfu w takiej sytuacji? Niestety, jeśli nie macie klucza awaryjnego, to najczęściej jedyną możliwością jest wezwanie pomocy od fachowców. Dla pewności, że przyczyna nie jest związana z systemem, sprawdźcie instrukcję obsługi w celu rozważenia innych możliwości.

Dlaczego sejf się nie otwiera?

Pytaniem, które bardzo często pojawia się w przypadku awarii zamków w sejfach, jest to, dlaczego właściwie do nich dochodzi. Odpowiedzi na ten problem istnieje naprawdę sporo. Pamiętajcie, że wiele zależy tutaj od rodzaju sejfu, z którym macie do czynienia.

Pierwszym aspektem, który zdarza się często, jest rozładowana bateria. W niektórych modelach możecie ją wymienić zewnętrznie. Jeśli chodzi o modele, w których baterie da się wymienić wyłącznie od środka, to warto spróbować metody opisanej wyżej.

Innym powodem, dla którego nie możemy otworzyć naszego sprzętu, jest uszkodzony lub zdeformowany klucz. W rezultacie sejf również może mieć opory przed otwarciem, dlatego tak ważne jest, żeby dbać o jego stan. Nie możemy pominąć aspektu zgubienia kodu lub przesadzenia z liczbą prób wpisywania hasła, które się nie powiodło.

Sytuacji, w których dochodzi do zablokowania się zamka, jest multum. Wiele zależy tutaj od rodzaju sejfu, ale i jego marki oraz modelu. Jeśli sprawdziliście wszystkie możliwości, które wymieniliśmy, to zalecamy skontaktowanie się ze specjalistami. Nasza firma zajmuje się zarówno serwisem sejfów, jak i ich awaryjnym otwieraniem. Nie czekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś.