Skip to content

Zalety sejfu rurowego

Sejf - zalety sejfu rurowego

Jednym z zaawansowanych rozwiązań zabezpieczających są sejfy rurowe, znane również jako sejfy cylindryczne. Ich unikalna konstrukcja i kompaktowy rozmiar sprawiają, że cechują się one wyjątkową skutecznością i dyskrecją. Już teraz poznajcie zalety sejfu rurowego!

Najważniejsze zalety sejfów rurowych:

Brak widoczności

Sejf rurowy jest montowany wewnątrz ściany, co oznacza, że jest ukryty i trudny do zauważenia. Dzięki temu utrudnia dostęp niepowołanym osobom, które nie wiedzą o jego istnieniu. W rezultacie podczas włamania przestępcy mogą nawet nie zlokalizować schowka i oczywiście nie będą w stanie dostać się do jego zawartości.

Trudność dostania się do środka

Ze względu na swoją konstrukcję oraz materiały, z których wykonuje się sejfy rurowe, są one bardzo trudne do sforsowania. Grube ściany, jak i wytrzymałe mechanizmy zamykające zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. W tym przypadku oczywiście istotna jest także klasa bezpieczeństwa, jaką dany schowek się charakteryzuje.

Podczas prób włamania może jednak dojść do uszkodzenia się sejfu. W tej sytuacji najczęściej blokują się drzwi, co uniemożliwia dostanie się do środka komukolwiek. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym pomysłem jest oczywiście skorzystanie z pomocy specjalistów. Awaryjne otwieranie sejfów to usługa oferowana przez Sejfy 71. Dzięki niej otworzycie swój schowek bez uszkadzania go, a w rezultacie będzie wam on skutecznie służył długi czas.

Łatwość montażu

Instalacja sejfu rurowego nie jest skomplikowana i może być wykonana stosunkowo szybko. Wiele modeli jesteście w stanie zamontować samodzielnie bez konieczności korzystania z usług specjalistów. Oczywiście, jeśli zupełnie nie czujecie się w tym komfortowo, to najlepszym wyjściem będzie właśnie postawienie na pomoc fachowców. Warto jednak wiedzieć, że samodzielny montaż jest możliwy.

Możliwość wielu zastosowań

Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że sejfy rurowe nadają się do przechowywania różnorodnych przedmiotów. Przykładowo możecie w nich umieścić elementy, takie jak: biżuteria, dokumenty, gotówka, broń palna czy inne wartościowe rzeczy. Dzięki temu są wszechstronnym rozwiązaniem do zabezpieczania mienia. Oczywiście na najwyższy poziom wszechstronności przechowywania możecie liczyć przy dobraniu największego modelu.

Rozwiązanie na długie lata

Sejfy rurowe są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że służą one przez długie lata.

Z tego też względu nie warto oszczędzać na tej formie zabezpieczenia cennych przedmiotów. Ponadto, kiedy już zdecydujecie się na konkretny model, to regularnie dbajcie o sprawdzanie jego stanu technicznego przez fachowców. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie usterki zostaną zażegnane, a zawartość sejfu będzie dla włamywacza niemal nie do zdobycia.