Skip to content
O Nas

Otwieramy sejfy Metalkas

Sejfy Metalkas od wielu lat podbijają rynek za sprawą masy zalet, jakie oferują. Niekiedy dochodzi jednak do sytuacji, w której niezbędne jest ich awaryjne otwarcie. Możemy Wam w tym pomóc!

Awaryjne otwieranie sejfów Metalkas

Oferujemy naszym klientom usługę awaryjnego otwierania sejfów marki Metalkas i nie tylko. Zatrudnieni u nas specjaliści przeprowadzają diagnostykę, znajdując problem i skutecznie go eliminując. W ten sposób umożliwiają dostęp do zawartości waszego schowka. Cały proces odbywa się sprawnie i nieinwazyjnie, więc nie musicie obawiać się, że zajdzie konieczność wymiany sejfu.

Sejfy Metalkas – najczęstsze usterki

Wśród najczęstszych usterek sejfów Metalkas wymienia się wadliwe zamki. Mogą one skutecznie uniemożliwić dostęp do zawartości schowka. Ma to związek z problemami z zasilaniem, czy też uszkodzeniami. W sejfach z zamkami elektronicznymi wyładowane baterie mogą prowadzić do problemów z zasilaniem i utraty dostępu do ich wnętrza.

Co więcej, silne uderzenia lub próby włamania powodują uszkodzenia mechaniczne, które uniemożliwiają prawidłowe otwieranie lub zamykanie sejfu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy naszych fachowców.

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.